Edexcel

 EDUCATIONAL EXCELLENCE
Edexcel İngiltere’nin en büyük akademik ve mesleki derece onay ( akreditasyon ) kuruluşudur.
Edexcel dünya genelinde 100 Ülke ve 25.000 Okul tarafından kabul görmektedir. Ayrıca birçok iş yeri ve yüksek öğrenim kurumu tarafından da tanınmaktadır.

Edexcel International Primary” nedir? Okulöncesi Yaş 5-6 İlköğretim 6-11

İngilizce, Matematik ve Fen konularında sunulan bu müfredat özellikle Uluslararası okullar için oluşturulmuştur. CIS (Council of International Schools) üyesi olan Jale Tezer Koleji uluslararası programlara öğrencilerin gelişimi açısından büyük önem vermektedir.
Ünitelerimiz, fen bilgisi eğitiminde “gözetimli keşif” yönteminin en iyi yönlerini yansıtmaktadır. Gözetimli keşif yöntemi bireylerin öğrenime doğrudan katılımını vurgular. Bu tür etkinlikler, sadece ders kitaplarının kullanıldığı yönteme oranla daha fazla güdülenme yaratmakta ve bilim adamlarının gerçekte ne yaptığının daha gerçekçi bir şekilde anlaşılmasına katkıda bulunmaktadır. Daha da önemlisi, etkinlikler öğrencilerin temel fen ve matematik kavramlarını anlamalarını ve günlük yaşamlarında gerek duydukları sorgulama alışkanlığını edinmelerini sağlamaktadır. Okulumuzda Edexcel programı Okul öncesi sınıflarımızda ve 1. sınıflarda 2012/2013 eğitim öğretim yılında başlamıştır ve bundan sonrada devam edecektir.

 

Başarılarımız
Neden JTK!
Linkler

Galeri
 jale tezer koleji video galerisi
 JALE TEZER KOLEJİ FOTOGRAF GALERİSİ
Bizi Takip Edin
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi10
Bugün Toplam135
Toplam Ziyaret604585