Anadolu LisesiJale Tezer Anadolu Lisesi Ankara’nın köklü, öncü ve çağdaş eğitim kurumlarından biridir.

Başarı bizim işimiz; çünkü hiçbir başarı tesadüf değildir. MEB’in lise programına ek olarak DERSHANE-OKUL Projesiyle Ankara’da bir ilki gerçekleştiriyoruz. Cumartesi programlarımızla öğrencilerimizi, dershaneye ihtiyaç duymadan güvenli adımlarla ileriye taşıyoruz.

Çünkü  biliyoruz ki; öğrencilerimizin bireysel farklılıkları göz önünde bulundurulmadan akademik başarı elde edilemez.  Bu yüzden sosyal ve duygusal gelişimlerini en üst düzeye getirmek, bu yolda onların gelişimlerini ödüllendirmek, ihtiyaç duydukları her an bireysel destek vermek, yetenekleri doğrultusunda öğrencilerimizi yönlendirmek, kişisel hak ve özgürlüklere saygı göstermelerini öğretmek başlıca ilkelerimizdendir.

Öğrencilerimiz lise öğrenimleri boyunca ”upper intermediate” seviyesinde İngilizce, bunun yanı sıra ikinci yabancı dil olarak da Fransızca öğrenmektedir.

Alanında uzman öğretmenlerle verilen eğitim "akıllı teknolojik sınıflar" ile desteklenmekte, edinilen bilgiler kısa sürede kalıcı hale gelerek eğitimin kalitesi arttırılmaktadır.

Düş kurmak değil, bir düşe sahip olmamak budalalıktır; inancıyla kurduğunuz tüm düşleri gerçek  kılmak  için  yılların deneyimiyle hayatınıza dokunuyoruz. Çünkü  biz biliyoruz ki bir düş bir hayattır.


  JALE TEZER KOLEJİ İNGİLİZCE TİYATRO GÖSTERİSİBaşarılarımız
Neden JTK!
Linkler

Galeri
 jale tezer koleji video galerisi
 JALE TEZER KOLEJİ FOTOGRAF GALERİSİ
Bizi Takip Edin
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi8
Bugün Toplam136
Toplam Ziyaret604586